O nas

Witamy, z dniem 01-03-2015 roku, rozpoczęliśmy naszą działalność pod nazwą M.P. TRANS S.C. w dwóch dziedzinach powiązanych pośrednio z transportem drogowym oraz obsługą kupna i sprzedaży pojazdów użytkowych. Krótki staż w działalności to jedno, ale tym czym naprawdę dysponujemy to nasze wieloletnie doświadczenie.

Jeden ze Współwłaścicieli, Grzegorz Pytlarczyk, organizacją transportu na kołach zajmuje się już kilkanaście lat. Pracując m.in. dla austriackiego przewoźnika, transportował pojazdy po Europie, a także, do tak odległych miejsc jak Rosja czy Kazachstan.

Drugi ze Współwłaścicieli, Wojciech Milej, przez lata zajmował się sprzedażą pojazdów używanych i nowych u dwóch największych w Europie importerów Volvo i Mercedes-Benz.

Wyposażeni w wiedzę i doświadczenie zapraszamy Państwa do współpracy i gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych działań na każdym szczeblu współpracy.

Obecnie zmieniliśmy skład osobowy Właścicieli .

Nowym Wspólnikiem został Pan Filip Pytlarczyk.

Wojciech Milej pozostaje jako osoba wspomagająca dotychczasowe działania.

Czym się zajmujemy:

Pierwsza dziedzina naszych działań to transport pojazdów na własnych kołach. Dotyczy to szczególnie pojazdów niezarejestrowanych, pojazdów w trakcie ich przebudowy czy będących ponad gabarytem uniemożliwiającym przewiezienie ich na lawetach. Transport nasz zabezpieczamy tablicami rejestracyjnymi oraz ubezpieczeniem gwarantującym pełne zabezpieczenie transportowanego pojazdu do celu.

Druga dziedzina naszych działań to poszukiwanie przede wszystkim pojazdów użytkowych używanych na zlecenia naszych klientów oraz poszukiwanie klientów na pojazdy zgłaszane do odsprzedaży. Pomagamy także w znalezieniu jak najkorzystniejszych form sfinansowania transakcji handlowych poprzez współpracę z firmami zajmującymi się bezpośrednio takim finansowaniem.

M.P. TRANS Grzegorz Pytlarczyk, Filip Pytlarczyk S.C.